Lijst inschrijvingen voor
10e HPW Recreatief Doubletten Toernooi - zaterdag 12-09-2020

zaterdag 12 september 2020


Speler 1Speler 2
NrNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving
1. Ruud SpanjerbergPétanque Union KennemerlandMieke vd WallePétanque Union KennemerlandBetaald via IDEAL.
2. Han BerkhoutPétanque Union KennemerlandAnnemieke BerkhoutPétanque Union KennemerlandBetaald via IDEAL.
3. Arnold GrapendaalElza BoulesGerda GrapendaalElza BoulesBetaald via IDEAL.
4. Christian WillemsenvtJeroen van de PolsnvtBetaald via IDEAL.
5. Mark WissenvtSjoerd DoesnvtBetaald via IDEAL.
6. Rory Pablo O'ConnernvtTom MentingnvtBetaald via IDEAL.
7. Jean-Paul BrandsPétanque Union KennemerlandMimi TchangPétanque Union KennemerlandBetaald via IDEAL.
8. Hans de VosPétanque Union KennemerlandJoke de VosPétanque Union KennemerlandBetaald via IDEAL.
9. Marco MosselmanPétanque Union KennemerlandRemy MosselmanPétanque Union KennemerlandBetaald via IDEAL.
10. Carla van der KroefNvtJoost van der KroefPétanque Union KennemerlandBetaald via IDEAL.
11. A.h. de GrootPC d`OrionT. Essenberg-VerbeemPC d`OrionBetaald via IDEAL.
12. H. EssenbergPC d`OrionB. van der GroepPC d`OrionBetaald via IDEAL.
13. Kay OkmaPC d`OrionRogier WillemsPC d`OrionBetaald via IDEAL.
14. Hans ErnePCZGZ Zurzach SwitzerlandUrsula ErnePCZGZ Zurzach SwitzerlandBevestigd. Email bekend.
15. Els OdijknvtAndrea OdijknvtBetaald via IDEAL.
16. Cas RustemeijernvtEric van WaardnvtBetaald via IDEAL.
17. Paula RumpingDe StettersEls HummelDe StettersBetaald via IDEAL.
18. Jan BelienPétanque Union KennemerlandPaulien VoermanPétanque Union KennemerlandBetaald via IDEAL.
19. Jaap RebelPétanque Union KennemerlandGerard SchoonePétanque Union KennemerlandBetaald via IDEAL.
20. Petra KopsPétanque Union KennemerlandJohan van KemenadePC 't LoverBetaald via IDEAL.
21. Hans van SchagenPétanque Union KennemerlandTon GloerichPétanque Union KennemerlandBetaald via IDEAL.
22. Ad GijselhartPV Atlantic BoulesBeate van den ToornPV Atlantic BoulesBetaald via IDEAL.
23. Diana KardijkJBC Den BurgBerry SuanetDe StettersBetaald via IDEAL.
24. Annette van HoutPétanque Union KennemerlandToos KonstPétanque Union KennemerlandBetaald via IDEAL.
25. Kenneth MarelZwedenAnette FriedbergZwedenBetaald via IDEAL.
26. Lars LundgrenZwedenHenry NylinZwedenBetaald via IDEAL.
27. Jolanda WinternvtRosemarie KlerxnvtBetaald via IDEAL.
28. Rob SchelvisPétanque Union KennemerlandDik NolPétanque Union KennemerlandBetaald via IDEAL.
29. Joyce BakkumPétanque Union KennemerlandFrenk van StraatenPétanque Union KennemerlandBetaald via IDEAL.
30. Hans van VeenPétanque Union KennemerlandDorie PortegiesPétanque Union KennemerlandBetaald via IDEAL.
31. Don SmeuldersASV CeleritasRia WesthoffASV CeleritasBetaald via IDEAL.
32. Joop NelisPétanque Union KennemerlandPlonia NelisPétanque Union KennemerlandBetaald via IDEAL.
33. Richard WoodsnvtMilan GuittonnvtBetaald via IDEAL.
34. Ruud DerksPV de BouledozersBen van AssemaASV CeleritasBetaald via IDEAL.
35. Henri MeurePétanque Union KennemerlandJan AldersnvtBetaald via IDEAL.
36. Jasper de JongnvtSuzanne van ZelstnvtBetaald via IDEAL.
37. Judith KaterPC Ça RouleBrenda KaterPC Ça RouleBetaald via IDEAL.
38. Johan van IeperenNvtFemke van IeperenNvtBetaald via IDEAL.
39. Flip ElbersNvtDanny van der LandennvtBetaald via IDEAL.
40. Kasper StokPv GoudaSietse StolPV GoudaNog niet bevestigd.Wacht op betaling .
41. *Peter DuineveldPUKKarin RebelPUKNog niet bevestigd.Wacht op betaling .


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.
* De geel gemarkeerde spelers staan reserve

Lijst bijgewerkt t/m 18-09-2019 16:02:48

VerenigingAantal
Pétanque Union Kennemerland29
nvt22
PC d`Orion6
JBV Nederlek5
Zweden4
ASV Celeritas3
De Stetters3
Pv Gouda2
PUK2
PC Ça Roule2
PV Atlantic Boules2
Elza Boules2
PCZGZ Zurzach Switzerland2
PV de Bouledozers1
JBC Den Burg1
Bergambacht1
jbc Maasstad1
TOGB1
JdB Waddinxveen1
LBC Boul-Lier1
Waddinxveen1
PC 't Lover1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2019