| Speler 1 | Speler 2 | |
---|
Nr | Naam | Vereniging | Naam | Vereniging | Status inschrijving |
---|
49. | Cas Schellekens | Dupke | Frank Veenstra | Bommel | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
48. | Leo Tijssen | Les Boules Fleuries | Jeroen Henneke | Les Boules Fleuries | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
47. | Thomas van Drunen Littel | Pétanque Union Kennemerland | Maaike Hooijmaijers | Jeu de Bommel | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
46. | Kim van Gellekom | PUK | Dimitri Keulemans | België | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
45. | Twan van den Broek | JBV De Walnoot | Kyan Elsendoorn | JBV De Walnoot | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
44. | Marc van den Bosch | De Bouledozers | Hans Wortel | De bouledozers | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
43. | Petra Kops | Puk | Janna Bos | Puk | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
42. | Leo Bos | Puk | Peter Bos | Puk | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
41. | Leroy Dijkman | Les Boules Fleuries | Nicole Henneke | Les Boules Fleuries | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
40. | Danny Hoogerwaard | Jeu de Bommel | Jeroen van den Elzen | De Walnoot | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
39. | Stephan Tabben | PV Gouda | Ferry Koelman | ABA | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
38. | Marcel van Nieuwenhuizen | PV Gouda | Marcel Stok | PV Gouda | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
37. | Aziz Boukhari | Les boules fleuries | Lahcen Lamniai | DSR | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
36. | Mistapha Maazouz | ABA | Najib Elarkoubi | ABA | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
35. | Jason Lut | Jbv de Walnoot | Wil Kuijs | Jbv de Walnoot | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
34. | Harry Docter | Folatre | Gerard Vijverberg | Folatre | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
33. | Arthur de Vlieger | L`Esprit | Richard Nijs | PC Genenbos(B) | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
32. | Hajo de Boer | Grand Cru `82 | Henny Bult | Grand Cru *82 | Bevestigd. |
31. | Jac van Beek | JBC Plop | Sibolt Lups | JBC Plop | Bevestigd. |
30. | Menno van Drunen Littel | Pétanque Union Kennemerland | Tim van Drunen Littel | Pétanque Union Kennemerland | Bevestigd. |
29. | Milan Gunther Mohr | L*Esprit | Dennis Gunther Mohr | L*Esprit | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
28. | Willem Roodenburg | Folâtre | Jan van der Burg | Folâtre | Bevestigd. |
27. | Patrick Bosch | CdP Les Cailloux | Sebastiaan Diemel | CdP Les Cailloux | Bevestigd. |
26. | Khalid Elyazidi | Cdp Les Cailloux | Timo van Korlaar | JBC Randenbroek | Bevestigd. |
25. | Kees | JBC `t Dupke | Moussa | CdP Les Cailloux | Bevestigd. |
24. | Mark van Helmondt | CdP Les Cailloux | Henk van Helmondt | CdP Les Cailloux | Bevestigd. |
23. | Ruud Vork | ABA | René Vork | DBDB | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
22. | Daniël van Mourik | Jeu de Bommel | Nino Naso | Jeu de Bommel | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
21. | Jibril | tilburg | Son Sao | Boule de Boeuf | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
20. | Leo Rietkamp | De Bouledozers | Hilda Gijsen | De Bouledozers | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
19. | Rembrandt Bolweg | ASV Celeritas | Bianca Bolweg | ASV Celeritas | Bevestigd. |
18. | B.Scholten | puk | N Dorenbos | Bouledozers | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
17. | Le van Loc | Lebiberon | Rik Moorlag | Lebiberon | Bevestigd. |
16. | S van Bergenhengouwen | MIDI | P Schefferlie | Les Boulistes | Bevestigd. |
15. | John Hoornick | cjbm | Herbert Kindt | cjbm | Bevestigd. |
14. | John Kuijpers | JBC Plop | Els Kuijpers | JBC Plop | Bevestigd. |
13. | Ielegems Renzo | PC LIER | van Mossevelde Dirk | PC BOEKT | Bevestigd. |
12. | Denis Pol | Petanque Union Bois le Duc | Frea Vonck | CdP Les Cailloux | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
11. | Stephan Kooistra | De Gooiers | Michael Kooistra | De Gooiers | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
10. | Junior de Jong | puk | Remko de Jong | puk | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
9. | Dennis Mul | J.B.V. de walnoot | Milan Heiligers | J.B.V. de walnoot | Bevestigd. |
8. | Alex Hazen | MIDI | Claude Brassens | Amicale Boule d`Argent | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
7. | Ruud de Groot | CdP Les Cailloux | Andre van Helmond | CdP Les Cailloux | Bevestigd. |
6. | Dorine Martron | JBV Bulderbaan | Gerline Bezemer | De Meteoor | Bevestigd. |
5. | Andries Wijand | JBV Bulderbaan | Yvo Jansen | De Meteoor | Bevestigd. |
4. | Steven Ielegems | PC Chapoo | David Sfez | PC Wijnegem | Bevestigd. |
3. | Joey Dijkstra | Grand Cru `82 | Peter Dijkstra | Grand Cru `82 | Bevestigd. |
2. | Jeroen Adriaanse | CJB Middelburg | Fabian Moes | CJB Middelburg | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
1. | Edwin Segers | ABA | Mario Blom | Jeu de Bommel | Voorlopige inschrijving via Email gemeld. |
Op deze lijst staan de nieuwste inschrijvingen bovenaan.